KORKUTELİ YUKARI KARAMAN YOLU YENİLENİYOR

Grup yoluna sathi asfalt

Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli’nin Yukarı Karaman Mahallesi grup yolunu sathi asfaltla kaplıyor. Çalışmanın ardından grup yolu daha konforlu ve güvenli hale gelecek.
Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Korkuteli ilçesine bağlı Yukarı Karaman Mahallesi grup yolunu yeniliyor. Alt yapı ekiplerinin stabilize yol çalışması yaptığı grup yolunda, asfalt öncesi hazırlık çalışması yürütülüyor. Ekipler, grup yolu üzerinde hazırlığı tamamlanan bölümlerin sathi asfalt kaplama çalışmalarına başladı. 7 kilometre uzunluğundaki grup yolu çalışmaların tamamlanmasının ardından daha konforlu ve güvenli hale gelecek. Yukarı Karaman Mahalle Muhtarı Faruk Bahşi çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Büyükşehir Belediyesi sayesinde deforme olan yollarının yenilendiğini belirten Bahşi, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

İçeriğe Ait Fotoğraflar

KORKUTELİ YUKARI KARAMAN YOLU YENİLENİYOR KORKUTELİ YUKARI KARAMAN YOLU YENİLENİYOR KORKUTELİ YUKARI KARAMAN YOLU YENİLENİYOR KORKUTELİ YUKARI KARAMAN YOLU YENİLENİYOR KORKUTELİ YUKARI KARAMAN YOLU YENİLENİYOR var lightbox = GLightbox();

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest